Avukatlarımız

People

Av. JANSET ÖZDEMİR

Avukat Janset Özdemir, Karınca Avukatlık bünyesinde çalışmaktadır.

2018 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Prof. Gülriz Uygur koordinatörlüğünde yürütülen Aile Mahkemeleri Hukuk Kliniği'nde, Arabuluculuk Daire Başkanlığı ile yürütülen Arabuluculuk Kliniğinde, Yargıtay Başkanlığı ile yürütülen Yargıtay Etik İlkeleri Kliniğinde çalıştı ve sertifika aldı. Lisans eğitimi döneminde TBB-MISC Sağlık Hukuku, TBB 6284s. Ailenin Korunması ve Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesine Dair Yasa ve Boşanma Davalarına Etkileri eğitimlerine katıldı. 2017 yılında Model United Nations-EuroAsia Model United Nations Training and Development Conferance sertifikası aldı. Lisans eğitimi boyunca her yıl farklı alanlarda yaz stajları yaptı. Gelisimhukuk.org sitesinde editörlük yaptı. Ankara Genç Filarmoni Orkestrasında çalıştı, TOG gönüllüsü olarak faaliyetlere katıldı. Staj döneminde TBB Kişisel Verilerin Korunması Kanunu eğitimi, Türavak Aile Hukuku ve Mal Rejimi Davaları ve TBB Kamulaştırma Davaları ve Uygulamadan Doğan Sorunlar eğitimlerini tamamladı. Yasal stajını Ankara Barosunda başlatarak Kasım 2018-Aralık 2019 tarihleri arasında Karınca Avukatlık Ofisinde tamamladı. Ocak 2020 tarihinden itibaren Ankara Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini icra etmektedir.   Danışmanlık ve destek almak için 0312 451 1723  numaralı telefon ve/veya [email protected]  e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online danışmanlık ve destek almak için buraya tıklayarak destek alabilirsiniz.

People

Av. HACER AKDUMAN

Avukat Hacer Akduman, Karınca Avukatlık bünyesinde çalışmaktadır.

2018 yılında Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen meslek içi seminerlerine katılarak sertifikalar aldı. Yasal stajını 2018-2019 yılları arasında Denizli Barosunda tamamladı. Staj döneminde Denizli Barosu tarafından düzenlenen etkinlik ve seminerleri takip etti. Şubat 2019'da Denizli Barosu Gençlik Meclisi seçiminde Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildi.  2019-2021 tarihleri arasında Denizli Barosu Gençlik Meclisi sekreteri olarak görev yaptı. Denizli Barosu Stajyer Avukatlar Komisyonu, Avukat Hakları Komisyonu, ve İnsan Hakları Komisyonunda aktif görev aldı. Eylül 2019 tarihinden itibaren avukatlık mesleğini icra etmektedir.       Danışmanlık ve destek almak için 0312 451 1723  numaralı telefon ve/veya [email protected]  e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online danışmanlık ve destek almak için buraya tıklayarak destek alabilirsiniz.

People

Stajyer Av.  Zeynep Sena Şeker

Stajyer Avukat Zeynep Sena Şeker Karınca Avukatlık Bünyesinde çalışmaktadır.

Stajyer Avukat Zeynep Sena Şeker Karınca Avukatlık Bünyesinde çalışmaktadır. Hukuk eğitimini Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2021 yılında mezun olarak tamamlamıştır. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir. Üniversite okuduğu sırada çeşitli sertifika programları ve seminerlere katılmıştır. Kadir Has Üniversitesi Themis Dava Simülasyonu kapsamında ISTAC ve ICC mahkemelerinde  hakemlik ve hakimelik yapmıştır. Üniversite yıllarında HasMUN Club’ta aktif üyelik göstermiştir. 2018 yılında Yeditepe Üniversitesi Model United Nations Conferance katılım sertifikası almıştır. Telif Hakkı Devir Sözleşmeleri, İcracı Sanatçıların Hakları, FSEK Uygulamasında Eser Sahipliğinin İspatı ve Delillerin Tanzimi, Sinema, Fotoğraf ve İllüstrasyon Eserlerinde Telif Haklarının Korunması konulu etkinliklere katılarak sertifika almıştır. 2019 yılında AIESEC gönüllüsü olarak Romanya’ya gitmiştir. Aralık 2021 tarihinden itibaren de Karınca Avukatlık bünyesinde stajyer avukat olarak çalışmaktadır. 

People

Ofis Sorumlusu Nilay Bilgi Özer

Karınca Avukatlık Ofis Sorumlusu Nilay Bilgi Özer

Nilay Bilgi Özer   2004 yılında Ankara lisesi Türkçe matematik bölümünden mezun oldu. Atatürk üniversitesi iş sağlığı ve güvenliği bölümünde ön lisans eğitimine etmektedir. 2006 -2011 yılları arasında L'Oreal de satış pazarlama departmanında görev aldı. 2011 -2013 yıllarında Johnson & Johnson da çalıştı. 2013-2015 yılları arasında atlas inşaat a.ş de genel müdür sekreteri olarak çalıştı. Aralık 2021 tarihinden itibaren de karınca avukatlık bünyesinde ofis sorumlusu olarak çalışmaktadır.   Karınca avukatlık ofis sorumlusu