Avukatlarımız

People

Av. BÜŞRA İREM KEŞKEKÇİ

Avukat Büşra İrem Keşkekçi, Karınca Avukatlık bünyesinde çalışmaktadır.

2019 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Lisan eğitimi boyunca Prof. Dr. Gülriz Uygur'unun koordinatörlüğünde yürütülen Hukuk Klinikleri programını takip etti. Bu kapsamda Aile İçi Şiddet ve Türkiyede İşçi Olmak Hukuk Kliniklerini tamamlayarak sertifika aldı. Lisans döneminde yaz stajları yaptı. Sermaye Piyasası Kurulu eğitim seminerine katıldı. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesinde Fikri Mülkiyet Hukuku alanında yüksek lisans yapmaktadır. Özel hukuka ilgi duymakta olup, bu alanda çeşitli makaleler kaleme almıştır. Yasal stajını 2019-2020 yılları arasında Ankara Barosunda tamamladı. Staj döneminde Ankara Barosu tarafından düzenlenen etkinlik ve seminerleri takip etti. Kasım 2020den beri Ankara Barosuna kayıtlı avukat olarak çalışmaktadır. Makalelerinden Örnekler: -Culpa in contrahendo sorumluluğu, -Mimari eserlerin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamında Korunması, -Markanın nispî hükümsüzlüğü     Danışmanlık ve destek almak için 0312 451 1723  numaralı telefon ve/veya [email protected]  e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online danışmanlık ve destek almak için buraya tıklayarak destek alabilirsiniz.

People

Av. JANSET ÖZDEMİR

Avukat Janset Özdemir, Karınca Avukatlık bünyesinde çalışmaktadır.

2018 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Prof. Gülriz Uygur koordinatörlüğünde yürütülen Aile Mahkemeleri Hukuk Kliniği'nde, Arabuluculuk Daire Başkanlığı ile yürütülen Arabuluculuk Kliniğinde, Yargıtay Başkanlığı ile yürütülen Yargıtay Etik İlkeleri Kliniğinde çalıştı ve sertifika aldı. Lisans eğitimi döneminde TBB-MISC Sağlık Hukuku, TBB 6284s. Ailenin Korunması ve Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesine Dair Yasa ve Boşanma Davalarına Etkileri eğitimlerine katıldı. 2017 yılında Model United Nations-EuroAsia Model United Nations Training and Development Conferance sertifikası aldı. Lisans eğitimi boyunca her yıl farklı alanlarda yaz stajları yaptı. Gelisimhukuk.org sitesinde editörlük yaptı. Ankara Genç Filarmoni Orkestrasında çalıştı, TOG gönüllüsü olarak faaliyetlere katıldı. Staj döneminde TBB Kişisel Verilerin Korunması Kanunu eğitimi, Türavak Aile Hukuku ve Mal Rejimi Davaları ve TBB Kamulaştırma Davaları ve Uygulamadan Doğan Sorunlar eğitimlerini tamamladı. Yasal stajını Ankara Barosunda başlatarak Kasım 2018-Aralık 2019 tarihleri arasında Karınca Avukatlık Ofisinde tamamladı. Ocak 2020 tarihinden itibaren Ankara Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini icra etmektedir.   Danışmanlık ve destek almak için 0312 451 1723  numaralı telefon ve/veya [email protected]  e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online danışmanlık ve destek almak için buraya tıklayarak destek alabilirsiniz.

People

ESME ÖZKAN

Esme Devlen, Karınca Avukatlık Ofis Sorumlusu

Esme Devlen; Başkent Anadolu Lisesi'nden 2010 yılında mezun oldu. 2011-2013 yılları arasında Çelik Oto'da danışman olarak çalıştı. 2013-2017 yılları arasında Antik Form şirketinde sekreterlik yaptı. Şubat 2018'den bu yana Karınca Avukatlık bünyesinde ofis sorumlusu olarak çalışmaktadır.