Boşanma Avukatları Cerraha Benzer

25 Sep, 2023

Boşanma davasını ameliyata, boşanma avukatını da cerraha benzetirim. Kimi evlilikler ameliyat edilmezse kangrenleşecek uzuvlara benzer çünkü. Öyleyse toplumdaki genel kanının aksine sorunlu evliliklerde boşanma, eşler ve çocuklar açısından bir felaket değil, çözümdür aslında.

Bütün mesele teşhisin doğru yapılması ve cerrahın, yani konunun gerçekten uzmanı ve en iyi boşanma avukatının bulunmasındadır. Ciğer söken, donuna kadar alan değil, trübüne oynamayan, hakkınızı sonuna kadar kararlılıkla ve hukuki sınırlar içinde savunan avukatlarla çalışmanız, ameliyatın iyi geçmesi ve sonrasındaki komplikasyonların yaşanmaması için gereklidir. Nitekim Toplumsal bir sorun olan kadına şiddetin artışında boşanma sürecinin iyi yönetilmemesi de etkilidir. O halde kırılan kolu yen içinde bırakmak yerine, doğru teşhis ve gerekiyorsa ameliyat için güvenilir avukatlar bulmak önemlidir. Boşanma avukatları sadece müvekkilinin söyledikleri kapsamında dilekçe yazmakla yetinmemeliler, sürecin tamamını öngörerek, müvekkilinin haklarını bütünsel olarak korumaya özen göstermelidirler. İşte bu noktada ihtiyacınız olan deneyimli bir boşanma avukatıdır.

 


 

Aile Mahkemelerinde hakimlik yapmış olan hukuk büroumuzun kurucusu Sn. Avukat Eray Karınca'nın, boşanma davası için sayısız dava yönetmişliği vardır. Öyle ki Türkiye'de en iyi boşanma avukatı olarak elde ettiği başarılar sonucunda bir popülerlikkazanan Karınca, HaberTürk, NTV, TGRT gibi birçok televizyon kanalında ve Milliyet, Hürriyet, Evrensel gibi birçok gazetelerde boşanma davası, aile hukuku, boşanma avukatı gözlemi ile boşanma davasının süreçleri, nedenleri, sonuçları gibi birçok kez demeçler vermiştir. Doğru, başarılı kararları ve en iyi boşanma avukatı olarak elde ettiği ünü de gösteriyor ki deneyimli boşanma avukatıdır.

Boşanma davası ve süreçleri ile ilgili destek almak için,
Buraya tıklayarak 0312 451 1723 telefon üzerinden bizimle iletişim kurun.

 


 

Türkiye'nin en iyi boşanma avukatı olan Avukat Eray Karınca'nın basına vermiş olduğu demeçlere ve başarıları ile basında haber olduğu paylaşımları görmek için buraya ya da aşağıdaki fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

bosanma-davasi-ankara-bosanma-avukati-eray-karinca-karinca-avukatlik

 

Boşanma davası için deneyimli boşanma avukatı desteği almak için,

Şimdi arayın, Arayın; 0312 451 1723.